Donanım

Galaxy S3'ün yeni rengi çıktı!

Samsung amiral gemisi için yeni bir renk daha mı düşünüyor?

Galaxy S3'ün yeni rengi çıktı!

Son zamanlarda mobil dünyanın en yeni ve en gözde telefonlarından olan Galaxy S3'ün bildiğiniz üzre sadece 2 rengi bulunuyor. "Çakıl taşı mavisi" yani yeni renkli S3'ün çıkması beklenirken kullanıcılar büyük bir sürprizle karşılaştı. Ortaya çıkan yeni Galaxy S3'ün rengi diğerlerinden ve beklenenden oldukça farklı bir yapıda ortaya çıktı.

Almanya'da yapılan incelemelerde yeni Galaxy S3'ün  daha koyu ve daha gri bir tasarıma sahip sürümü ortaya çıktı. Yürütülen tahminlere göre Galaxy S3'ün yeni bir rengi de olmayabilir deniliyor çünkü, tanıtımlarda kullanılan ışıklandırma sistemlerinin telefonların renklerinin kamerada tam anlaşılamamasına yol açıyor.

1338992489_2012060510321038472.jpg

İncelemede karşımıza çıkan telefonunun Samsung tarafından yeni bir renkle sunduğu Galaxy S3 olması son derece muhtemel görünüyor. Çünkü kullanıcıları için sunulan renk kartelası oldukça dar ve ilginç tasarım sahip. Bazı kullanıcıların renk tonları yüzünden S3'ü tercih etmediği de göz önünde bulundurulursa Samsung'un bu tarz bir adım atması son derece büyük bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.