Donanım

Google Glass ön siparişleri başlıyor

Muhteşem icat Google Glass ön siparişleri ne zaman başlıyor, tüm ayrıntılar haberimizde.

Google Glass ön siparişleri başlıyor

Geliştiriciler için çıkarılacak olan Google Glass Explorer uzun süredir bekleniyordu. Google Glass teknolojisiyle teknolojiyi farklı açılardan değerlendirerek yeni teknolojilere de yol gösterecek bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

Google Glass ne işe yarıyor? Google Glass bir çeşit asistanınız olacak. Gözlük giyilebilir teknolojilerin başını çekecek ve aynı zamanda her anınızı yakalayabileceğiniz bir kamera görevi de görecek. Bu teknolojinin binlerce geliştiriciye açılması ve geliştirilmesi ise daha da heyecanlı kısmı olacak.

1365631970_10-features-of-google-glass-and-ways-to-use-it.jpg

Google Glass teknolojisi önümüzdeki aydan itibaren ön siparişlere başlayacak. Kısa süre içinde raflardaki yerini alacak cihaz 1500$ civarında bir rakamla geliştiricilere sunulacak. İlk olarak New York, San Francisco ve Los Angeles’ta daha sonra diğer bölgelerde satışı başlayacak.

Google her alanda başarılı olsa da temel politikada reklam üzerine kurulu bir firma. Gözlük de insansız araç projesi gibi Google’ın orijinalliğiyle yine reklamını en iyi şekilde yaptığı projelerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.