Google, Nest Hub Max’i tanıttı!

Google tarafından 7 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenen I/O 2019 etkinliğinde şirket dokuz farklı dil desteği sunan Nest Hub Max’i tanıttı.

Google, Nest Hub Max’i tanıttı!

Google tarafından Kaliforniya’da gerçekleştirilen I/O 2019 etkinliğinde akıllı ev sistemi ürünü olan Nest Hub Max teknoloji dünyasına tanıtıldı.

Google, Nest Hub Max’i tanıttı!

7 Mayıs 2019 tarihinde Google tarafından düzenlenen I/O 2019 etkinliği kapsamında şirket yetkilileri tarafından birçok yeni ürün ve teknolojinin tanıtımı gerçekleştirildi. Akıllı ev sektörü kapsamında da çalışmalarını sürdüren şirket bu alandaki yeni ürünü olan Nest Hub Max modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Google, Nest Hub Max’i tanıttı! - Resim : 1

Evlerde yer alan güvenlik kameraları gibi evin uzaktan izlenebilmesine ve görüntülü görüşmelerin yapılmasına olanak sağlayan yeni akıllı ev sistemi ürünü Nest Hub Max teknoloji dünyasının dikkatini çekmeyi başardı. Google yetkilileri tarafından tanıtımı gerçekleştirilen yeni model bir önceki modelde yer alan oda sıcaklığına göre rengini ayarlayabilme özelliğine sahip Nest Hub Max, evin içini izleyebilmenize olanak sağlayan ve Google Duo aracılığı ile görüntülü görüşmelerin yapılabildiği 1280x800 piksel çözünürlüğünde 6,5 megapiksel bir kameraya sahip 10 inçlik bir ekran barındırıyor. 127 derecelik açıya sahip olan bu model bünyesinde üç hoparlör yer alıyor.

Nest Hub Max kullanıcılara neler sunuyor?

Kullanıcılara sunulan güvenlik amaçlı görüntü izlemeleri ve görüntülü görüşmelerin yapılabilmesine olanak tanıyan ve yurt dışı satış fiyatı 229 dolar olarak açıklanan bu cihaz bu özelliklerinin yanında Google Asistan yardımıyla birçok konuda yardım almanıza, fotoğraflarınızı görüntülemenize, hava durumu hakkında bilgi almanıza, yemek tarifleri hakkında bilgi edinmenize ve Youtube üzerinden videolar izlemenize imkan tanıyor.