Donanım

Google Nexus tablet çok ucuz!

7 Mayıs'ta piyasaya sürüleceği söylenen Nexus tabletin fiyatıda neredeyse kesinleşti.

Google Nexus tablet çok ucuz!

Google ve Asus, ortaklaşa piyasaya süreceği Nexus tablet bilgisayarın son aşamalarına geldiler. 7 inçlik Nexus tabletin 7 Mayıs'ta piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Daha önce haberimizde Google'ın yeni tablet bilgisayarının yapımını Asus'un üstlendiğini sizlere duyurmuştuk. Son söylentilere göre Nexus tablet bilgisayar son aşamaya gelmiş görünüyor. Bazı sitelerin yayınladığı raporlara göre, güvenilir kaynaklardan Nexus tablet bilgisayarın kesin fiyatı verilmiş. Raporlara göre Nexus tablet 149 dolar ile 199 dolar arası bir fiyat ile piyasaya sürülecek.

1332085785_google-s-nexus-tablet-almost-confirmed-at-149.jpg

İnanılmaz derecede ucuz olsa da Nexus tablet tüm kullanıcılar için kalitesinden ödün vermeyecek. Ama tabi ki bu cihaz için kimse inanılmaz yüksek bir performansta beklemesin.

Google, Nexus tableti 149 dolara piyasaya sürebilmek için önceden söylenen dört çekirdekli işlemci yerine Android tabanlı Qualcomm çift çekirdekli Snapdragon işlemci uygulama paketini kullanabilir.

Tam olarak belirlemeyen bir konu ise ürünün adı oldu. Google'ın, cihazın adını Nexus Play'mı yoksa Nexus'mu yapacağı kesin belli değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.