Donanım

Google'dan Wi-Fi yönlendiricisi: OnHub

Google'ın 13 Antenli Wi-Fi yönlendirici OnHub kolay bağlanabilirlik ve yüksek performans özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Google'dan Wi-Fi yönlendiricisi: OnHub

Google ürün yelpazesine OnHub adında yeni bir ağ yönlendirici ekledi. Google- TP LINK ortak girişimi olan OnHub, Android ve iOS tabanlı cihazlara ilgili uygulama üzerinden bağlanabiliyor. Internet bağlantısı bir modem üzerinden sağlayan OnHub; dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler, konsollar, televizyonlar gibi bir çok akıllı ürünün aynı ağa bağlanmasını sağlıyor. 

1439986009_44.jpg

Evdeki başta mobil cihazlar olmak üzere tüm akıllı cihazların birbirine bağlanmasını sağlayan OnHub dahili 13 antene sahip. Söz konusu antenlerden 6’sı 2.4 GHz, diğer altısı ise 5 GHz hızında çalışıyor. Bir diğer anten ise kablosuz bağlantıda yaşanan tıkanıklıkları gidermek için sürekli çevreyi izliyor.

Weave ve Bluetooth LE desteği de sunan ürünün öne çıkan diğer donanım özelliklerine göz attığımızda 1.4GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm / Atheros işlemci, 1GB RAM, 4GB dahili depolama QCA8337 Gigabit Ethernet anahtarı karşımıza çıkıyor.

Google OnHub 199.99 dolarlık fiyatıyla ön siparişe açılmış durumda. 

1439986025_33.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.