Donanım

Google'ın Project Glass gözlüğüne sıkı bir rakip geldi!

Bu gözlük Google'ın gözlüğünün yerine şimdiden göz dikti!


Dünyanın en büyük tekonoloji devlerinden Google kısa bir süre önce, uzun zamandır gizleyip, üzerinde çalıştığı gözlük projesini ortaya çıkardı, yeni gözlüğü hakkında detayları sunmuştu.

Google'ın Project Glass adındaki gözlüğüne geçtiğimiz günlerde sıkı bir rakip gözüktü. Rekabet için üretilen gözlüğün yapımcı firması Silicon Micro Display olarak karşımıza çıkıyor. Son derece kaliteli bir yapıda karşımıza çıkan bu gözlüğün model numarası ise ST1080 adını aldı.

1337427957_silicon-micro-display.jpg

ST1080'nin yüzeysel olarak özelliklerine baktığımızda, HDMI bağlantı seçeneği ile bilgisayarla bağlantı kurulabilirken, 2D formata sahip görüntülü içerikleri 3D'ye formatına çevirebilen sınırlı gözürlükler arasında. 1080p videoları rahatlıkla oynatabildiği bilinen bu yeni gözlüğün fiyatı ise 799 $ olarak satışa sunuluyor. Micro'nun ürettiği bu yeni gözlük hakkında detaylar geldikçe paylaşacağız...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.