Donanım

Galaxy S 3'ün Ön Sipariş rakamları dudak uçuklatıyor!

Samsung, yeni akıllı telefonu ile rekora mı gidiyor?

Galaxy S 3'ün Ön Sipariş rakamları dudak uçuklatıyor!

Samsung'un, adına binlerce haberin açıldığı, eşsiz özelliklerle piyasaya sunulacak telefonu, yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S 3, sonunda 3 Mayıs'ta Londra'da tanıtılmış, lansmandan gelen ilk detayları ve görüntüleri sizler için paylaşmıştık.

Ön incelemesini sizler için hazırlayıp , yeni Samsung Galaxy S 3'ün ülkemizde belki de en çok merak edilenlerden birisi ise fiyatı idi. Geçtiğimiz günlerde Samsung'un yeni amiral gemisinin fiyatı da resmi olarak ilk ağızdan belli olmuştu. Daha önce ABD ve Avrupa merkezli olarak 16 GB modelinin 620 euro olacağı söyleniyordu. Fakat bugün Tayland'da yapılan resmi açıklama ile birlikte rakam net ve kesin olarak, ilkağız Samsung'dan geldi.  Türkiye'ye vergileri ve paylar eklendiğinde 1700 civarında bir rakam ortaya çıkıyordu.

1337274059_samsung-galaxy-siii.jpg

Yeni amiral gemi hakkında geçtiğimiz saatlerde yeni detaylar belli oldu, bu detaylar geçtiğimiz haftalarda başlanan ön siparişlerle alakalı. Bildiğiniz üzre Samsung, yeni amiral gemisi hakkında herhangi net bir şekilde ön sipariş rakamı açıklamasa da Samsung'un koreli yetkililerinden birisi yeni telefonun 9 Milyon adet ön sipariş aldığını belirterek dudak uçuklatan bir rakama işaret ediyor.

1336608635_7.jpg

Yeni amiral geminin 145 ülke baz alınarak ortaya çıkartılan bu ön sipariş rakamı dudak uçuklatan cinsten diyebiliriz. Mayıs ayının başından itibaren başlanan ön siparişler Haziran ayı gibi sahiplerine dağıtılacak. Yeni telefonun sipariş rakamlarının Haziran ayının ortalarına kadar 11-12 milyonu bulacağı söyleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.