Donanım

GoPro uygun fiyatlı modelle geliyor

Aksiyon kamerası üreticisi GoPro'nun uygun fiyatlı bir model üreteceği iddia edildi. Yeni modelle ilgili bazı fotoğraflar da ortaya çıktı.

GoPro'dan uygun fiyatlı kamera

Son yıllarda Çinli rakiplerinin cidid olarak zorladığı, yeni ürün geliştirmesi konusunda sıkıntı düşen ve mail olarak zor günler geçiren GoPro'nun uygun fiyatlı yeni bir aksiyon kamerası üreteceği iddia edildi. Üstelik bu iddialar ortaya çıkan fotoğraflarda da destekleniyor.

İddialar doğruysa GoPro, FullHD 60 fps  ve 1440/60p video kaydını destekleyen yeni model 10 Megapiksel fotoğraf da çekecek. Yine önceki modellerde olduğu gibi 10 metreye kadar su geçirmez olacak yeni GoPro modeli 2 inç boyutunda bir dokunmatik ekrana da sahip olacak.

Twitter'da yayınlanan Fransızca teknik bilgilerin yer aldığı yeni GoPro modeleninin Bleotooth ve Wi-Fi özelliğinin olduğu görülüyor. Ortaya çıkan ödkümanlarda yeni modelin isminin Hero olduğu da belirtiliyor. Ancak yeni modelin fiyatı ya da piyasaya sürülme tarihi ile ilgili net bir bilgi yok. Ancak PhotoRumors internet sitesinin bir başka haberine göre yeni modelin fiyatının 180 ila 200 Dolar civarında olması bekleniyor.

GoPro uygun fiyatlı modelle geliyor - Resim : 1

Yeni modele ait olduğu düşünülen imajlar doğruysa GoPro halen satışta olan Hero Black 6 modelinin uygun fiyatlı bir sürümünü üretecek. Atılan bu adımın özellikle Çinli uygun fiyatlı rakiplerinin önünü kesmek için atıldığı düşünülüyor.

Şimdilik sızıntı aşamasında olan bu yeni modelin önümüzdeki günlerde resmi olarak tanıtılması da bekleniyor.

Yorumlar
ööööö
50 tl ye yokmu hiç
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.