Donanım

Hem masa lambası hem de kablosuz şarj standı: aerelight A1 (Video)

Bu süper ince aerelight A1 isimli OLED aydınlatmalı masa lambası ile telefonunuzu kablosuz şarj edebilirsiniz.

Hem masa lambası hem de kablosuz şarj standı: aerelight A1 (Video)

Eğer bir masa lambasından sadece bir ışık kaynağı olarak görev yapmasından öte fazla bir şey istiyorsanız o zaman  bu haber ilginizi çekebilir. Çünkü aerelight A1 isimli ürün masanızı aydınlatmanın yanında akıllı telefonunuzu da kablosuz şarj edebiliyor.

Fütüristik görünümünün yanı sıra akıllı telefonunuz için kablosuz şarj standı olarakta kullanabileceğiniz aerelight A1, geleneksel ampullere göre Ultra verimli OLED lambası ile % 60 daha az enerji kullanıyor. Basit bir dokunuşla ışık yoğunluğunu ayarlamanıza olanak veren lambanın üreticisi ampüllerin değiştirilmesi sürecini 20 yıl olarak vaat ediyor.

1439457131_img20150813112708.jpg

Öte yandan kullanılabilirlik açısından göz dolduran aerelight A1 masa lambasını dilediğinizde kablosuz şarj entegresi sayesinde Qi standardını ve PMA'yı destekleyen mobil cihazlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı görünen aerelight A1 lamba üreticinin resmi web sitesi 'nde 299 dolardan satışa sunuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.