Donanım

HP Deskjet Ink Advantage 5525 - İnceleme

Djitial ürünlerin hayatımıza yerleşmesiyle birlikte ofislerde kullanılan ürünler de değişim içinde. Artık e-posta sayesinde faks makineleri emekli edilmiş durumda.


Oldukça küçük boyutlarda, uygun fiyatlı bir yazıcı olan HP Deskjet 5525, büyük ve pahalı ürünlerde görmeye alışık olduğumuz özelliklere sahip. Mürekkepli bir yazıcı olmasına rağmen düşük baskı maliyeti sunan Deskjet 5525, hem canlı renklere sahip kaliteli baskı hem de hızlı siyah baskı yapabiliyor. Ayrıca çift taraflı baskı özelliği de zamandan tasarruf sağlıyor. Fakat ürün ile beraber gelen USB kablosu oldukça kısa, eğer kablosuz olarak kullanmayı tercih etmiyorsanız sıkıntı yaşayabilirsiniz.

1371541651_.jpg

Deskjet 5525’i rakiplerinden farklı kılan ise gelişmiş kablosuz özelliklere sahip olması. Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde kablosuz ağlara bağlanabilen yazıcı, oldukça kolay bir kuruluma sahip. Bu kurulumu yaptıktan sonra bilgisayardan ve mobil cihazlardan baskı yapmaya başlayabiliyorsunuz. Dokunmatik ekranı ise oldukça kullanışlı. İnternet bağlantısı kullanarak yazıcıya çeşitli afişler ve şablonlar yükleyebilirsiniz. 

1371542677_fotograf0921.jpg

Kendi içinde bulunan sudoku ve labirent oyunu da ayrı bi güzellik doğrusu. İstediğiniz sayıda kopya yazdırmanıza olanak sağlıyor.

1371542745_fotograf0924.jpg

İncelemeye diğer sayfada devam edebilirsiniz.


Tarama özelliği de kablosuz olarak işlev görebiliyor. Tarattığınız belgeler, bir bilgisayara gerek kalmadan direk e-posta hesabınıza yazıcı tarafından gönderiliyor. Üzerinde bulunan dokunmatik ekran ise çeşitli işlevleri yönetebilmeyi, baskı önizleme yapabilmeyi ve bir SD kartın içerisindeki resimleri görüntüleyip seçebilmeyi sağlıyor. Deskjet 5525’in en büyük eksisi ise üzerinde USB girişinin bulunmaması. Ayrıca kablosuz baskıda Mac modelleriyle zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor.

Teknik özellikler:

-Düşük maliyetli mürekkep baskı
-Dahili kablosuz özelliği
-E-Print
-Taranan belgeleri e-posta atabilme
-Renkli ve dokunmatik ekran

 Online şablon kullanım videosu: 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.