Donanım

HP Pavilion dm4 Beats™ Türkiye'de ilk Bimeks'te satışa sunuluyor

Yüksek mobilite ve ses deneyimini bir arada sunan Pavilion dm4 Beats™ sürümü HP dizüstü bilgisayarlar 27 Mart’tan itibaren Bimeks mağazalarında tüketici beğenisine sunulacak.


Teknoloji perakendeciliğinin öncü markası Bimeks size özel teknoloji deneyimlerine yenisini eklemeye devam ediyor. HP Pavilion'un son harikası dm4 Beats™ sürümlü dizüstü bilgisayarı Türkiye'de ilk önce Bimeks mağazalarında ve www.bimeks.com.tr internet adresinde satışa sunulacak. Türkiye'de 37 ilde 57 mağaza ile hizmet veren Bimeks'lerde 27 Mart'tan itibaren bu eşsiz ses ve görüntü özelliklerini tecrübe edebilirsiniz.

1332685273_hp-pavilion-dm4-beatstm.jpg

İnce hatlara sahip HP Pavilion dm4 Beats™ Sürümü, boyut ve performans olarak Pavilion dm4'e serisini aratmıyor. Ayrıca, Beats™ serisinin göz kamaştıran siyah ve kırmızı tasarımını da yansıtan bu bilgisayar, Beats™ Audio özelliği ile kullanıcılarını ses deneyiminde en yüksek seviyeye ulaştırıyor.

HP Pavilion dm4 Beats™Sürümü dizüstü bilgisayarın siyah dış yüzeyinde kırmızı Beats™ logosu yer alıyor. Arkadan aydınlatmalı siyah klavyesi göz kamaştırıyor. Avuç içi desteği ise kullanıcıya pürüzsüz ve ipeksi bir hareket deneyimi sunuyor.

1332687795_bimeks10.jpg

HP Pavilion dm4 Beats™ Sürümü'nün bir diğer harika yönü ise; TrueVision HD özelliğine sahip olması. Özel Beats™ duvar kâğıdı ve mikro fiber örtü içeren HP Pavilion dm4 Beats™ Sürümü'nün TrueVision web kamerası, her tür ışıkta iyi görünmenizi sağlar. İster HD görüntülü arama gerçekleştirin, ister hareket halinde HD blog gönderisi için film çekin, her zaman en iyi şekilde görünürsünüz.

1332685579_kulaklik-hediyesi.jpg

HP Pavilion dm4 Beats™ Sürümü, Türkiye'de ilk defa Bimeks mağazalarında 1.399 USD + KDV değerindeki başlangıç fiyatıyla satışa sunulacak. Ayrıca beraberinde 279 USD değerindeki kırmızı renkli Beats™Audio solo kulaklıklar da hediye!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.