Donanım

HTC Desire C için Ön Sipariş alınmaya başladı!

Desire modelinin yeni telefonu hakkındaki detaylar için inceleyiniz...

HTC Desire C için Ön Sipariş alınmaya başladı!

Dünyanın sayılı akıllı telefon üreticilerinden olan HTC giriş segmentteki akıllı telefonu Desire C için ön sipariş almaya başladı. Siparişler şimdilik İngiltere merkezli olarak alınırken, bakın HTC'nin giriş seviyesinde yeni akıllı telefonunun fiyat ve özellikleri neler?

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde sizler için HTC'nin çıkarmış olduğu Desire ailesinin yeni üyesi olan C modeli hakkında kısa bir reklam-tanıtım videosu yayınlamış, özelliklerini resmen duyurmuş, sizlere bu bilgiler aktarmıştık.
Haberimizi tekrar incelemek istiyorsanız:.

1337109072_htcdesirec-2.pngİngilterede ön siparişe sunulan giriş segmentteki bu akıllı telefonun sipariş sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.189.99 Pound değerinde satılan giriş seviyesindeki akıllı telefonumuz Türkiye'ye giriş yaptığında pek de bulunduğu giriş segmentine uygun bir fiyatta olmayacağı belirtilebilir, çünkü Türkiye'ye giriş yapan telefonların ülkemizdeki vergiler ve giderleri telefon fiyatının 3'de 1'i kadar daha pahalı olmasına neden oluyor.

1337108877_desirecfront1.jpgHTC'nin giriş segmentindeki bu akıllı telefonunun özelliklerini bir kez daha hatırlatacak olursak, 3.5 inç HVGA ekran, 600 MHz ARM Cortex A5 işlemci, Adreno 200 GPU, 512MB RAM, 4GB dahili hafıza ve 5 megapiksel kamera gibi sıradan akıllı bir telefonla eşdeğer derecede özellik sunuyor diyebiliriz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.