Donanım

HTC Vive VR nisan ayında satışa sunulacak

HTC Vive VR'ın çıkış tarihi bir kez daha ertelendi. Sanal gerçeklik gözlüğü Nisan 2016'da piyasada olacak.


HTC’nin mart başında One M9 akıllı telefonlar birlikte duyurduğu sanal gerçeklik gözlüğü Vive VR’ın çıkış tarihi bir kez daha ertelendi. Daha önce 2015 sonunda piyasada olacağı bildirilen sanal gerçeklik gözlüğü HTC tarafından yapılan son blog yazına göre Nisan 2016’da piyasada olacak.

1449731138_htc-vive0.jpg

HTC Vive VR nisan ayında satışa sunulacak

Samsung’un Gear VR sanal gerçeklik gözlüklerinin aksine bir akıllı telefona bağlı kalmadan, tamamen oyun odaklı geliştirilen HTC Vive VR’ın donanım ve kullanıcı deneyiminin geliştirilmesi süreci yeni yılla birlikte daha da hızlanacak. HTC ve iş ortağı Valve ocak ayında 7000 adet Vive VR’ı geliştiricilere dağıtacak.

Sektörün en iddialı sanal gerçeklik gözlüklerinden biri olarak gösterilen Vive VR, satış tarihine kadar başta MWC 2016 olmak üzere çeşitli yerli ve uluslararası birçok etkinlikte boy gösterecek. HTC Vive VR hakkında daha fazla detay için ve habelerimize göz atabilirsiniz. 

İlginizi çekebilir; 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.