Donanım

HTC’nin yeni akıllı bilekliği ortaya çıktı

HTC yeni bir akıllı bileklik hazırlıyor. Yeni akıllı bileklik neler sunuyor?


Akıllı telefon üretici HTC’nin bir süredir giyilebilir teknolojilerle flört halinde olduğunu biliyoruz, fakat HTC’nin bu kategoride henüz kullanıcılarla buluşturduğu bir ürün yok. Bu yıl mart ayında düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde akıllı bileklik HTC Grip tanıtıldı. Cihaz tanıtıldı tanıtılmasına fakat cihazın çıkış tarihi aylardır erteleniyor. Son gelen haberler HTC Grip’in iptal edildiği yönünde.

İlginizi çekebilir; 

HTC Grip

1447569581_rufus16.jpg

 HTC yeni bir akıllı bileklik hazırlıyor

HTC görünüşe bakılırsa şu sıralar yeni bir akıllı bileklik hazırlığında. Amerika’da belgelendirme kuruluşu FCC tarafından onaylanan akıllı bileklik HTC 2PPN model numarasını taşıyor. HTC Grip’te 1.8 inçlik kavisli OLED ekran kullanan HTC’nin yeni akıllı bileklikte ekrana yer verip vermeyeceği şimdilik belirsiz. Tayvanlı şirket Fitbit, Jawbone Up ve Xiaomi Mi Band gibi daha uygun fiyatlı bir akıllı bilekliği karşımıza çıkarabilir.

HTC’nin belgelendirme kuruluşunda ortaya çıkan akıllı bilekliği, mevcut diğer akıllı bilekliklerde olduğu gibi günlük spor aktiviteleri takip ederek eşleştirilen cihazın ekranına taşıyacak. Nabız ölçer sensörünün de yer alması beklenen HTC 2PPN, Android ve iOS işletim sistemiyle uyumlu olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.