Donanım

Huawei MediaPad 7 geliyor!

Huawei'den 7-inç boyutlu tablet satışa çıkıyor.


Google Nexus 7 tablet piyasasında rakip tanımıyor. Huawei'nin yeni MediaPad tableti Google Nexus 7'ye rakip olabilecek mi? Hep birlikte tabletin özelliklerini ve tasarımını inceleyerek bu sorunun cevabını bulalım.

Huawei MediaPad 7 Lite ilk bakışta aliminyum tasarımıyla dikkat çekiyor. SMS ve sesli mesajlar için ön ve arka kısımda 3G bağlantısı bulunduruyor. Tablet kutusundan Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle çıkıyor fakat Huawei özellikleri konusunda biraz hayal kırıklığına uğratabilir.

1343441385_gsmarena001.jpg

Alt kısmında gizlenmiş iki giriş bulunuyor. Bunlardan biri SIM kart diğeri de mikro SD kart girişi. Bu konuda ile arasında bir avantaj oluşturuyor. Aslında işlemci hakkındaki bilgiler henüz net değil. Fiyat ya da çıkış tarihi de bilinmiyor. Bu nedenle 200$ fiyatı ve dört çekirdekli işlemcisiyle gelen Nexus 7 ile tam olarak bir karşılaştırma yapmıyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.