Donanım

Huawei yeni nesil Agile Network 3.0 Mimarisi’ni Huawei Network Kongresi’nde tanıttı

Huawei, 23 Ekim’de Kazakistan’da gerçekleştirilen Orta Asya ve Kafkasya Network Kongresi’nde, tüm kurumlar için hızlı ve verimli bir ağ çözümü olan Agile Network 3.0 Mimarisi’ni tanıttı.

Huawei yeni nesil Agile Network 3.0 Mimarisi’ni  Huawei Network Kongresi’nde tanıttı

Huawei, Kazakistan’ın Almatı kentinde, “Çeviklikten Hayal Gücüne” temasıyla gerçekleştirilen, Orta Asya ve Kafkasya Network Kongresi’nde; veri merkezileri, kurumsal kablosuz iletişim teknolojileri, geniş alan ağ teknolojileri ve ağ güvenliği özelindeki en yeni ürünlerini sektöre sundu. Zirvede, Türkiye ve Özbekistan gibi bölgenin önemli ülkeleri de hazır bulundu.

Huawei; hızlı, güvenli ve kolay adapte edilebilen BT altyapısı ile birlikte, yazılım tanımlı ağ teknolojilerini iş dünyasına sundu. 100T veri merkezi switch teknolojisi, Wi-Fi ve LTE entegre Access Agile mobil çözümler, gelişmiş veri iletim kapasitesine sahip güçlü router’lar ile ‘Cihaz, Ağ, Bulut-uçtan uca güvenlik yaklaşımı’ kongrede sunulan çözümler arasında yer aldı. 

Huawei Agile Network sistemleri aynı zamanda, kullanıcı deneyimi açısından sektörün ilk ağ merkezli çözümü olma özelliğine sahip. Huawei Agile Network, 2013 yılında pazara ilk kez tanıtılmasının ardından, yedi sektörde (kamu, finans, sağlık hizmetleri, büyük kurumlar, lojistik, eğitim ve yayıncılık) ve 200’e yakın işletmede kullanılmaya başlandı. 

Huawei Orta Asya ve Kafkasya Network Kongresi 2015, Agile Network sistemlerinin kullanımı ve geleceği özelinde, sektör paydaşlarının, kurumların hızlı bir şekilde çeviklik çağına adım atmasını sağlamak üzere bir araya gelerek, yeni fikirler ürettiği ve paylaştığı bir platform olma özelliğine de sahip. 

Huawei Orta Asya ve Kafkasya Enterprise İş Birimi Başkanı Zou Siyi zirve ile ilgili yaptığı açıklamada; “Bugün, uzun süredir bizlere hiç de yabancı olmayan; -Bulut Bilişim, Büyük Veri ve Yazılım Tabanlı Ağ Sistemleri- ekseninde önemli bir değişim çağının içine bulunuyoruz. Böyle bir dönemde, özellikle rekabet açısından kurumların BT yetenekleri son derece büyük bir önem kazanıyor” dedi. 

Zou Siyi sözlerine şöyle devam etti; “Huawei’nin Agile Network sistemleri teknoloji ve bağlanabilirliğin de ötesinde, hizmetler ve kullanıcı deneyimine odaklanarak, en yüksek performans eşliğinde, son derece verimli bir dönüşüm sürecinin de kapısını açıyor. Huawei, önümüzdeki dönemde de inovasyona dayalı iş modelleri geliştirmeye devam ederek, ağ sistemlerinin kurumlar açısından daha çevik hale gelmesine liderlik edecek. Bunun yanı sıra, kurumların rekabette de daha bağlantılı bir eko-sistem içinde ön planda olmasını sağlayacak.” 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.