Donanım

İlk yeni iPad Vietnam'da satışa sunuldu

Bu hafta sonu satışa sunulması beklenen üçüncü nesil iPad gününden önce Vietnam'da piyasaya sürüldü.

İlk yeni iPad Vietnam'da satışa sunuldu

Apple bu hafta sonu üçüncü nesil yeni iPad'ı piyasaya süreceğini açıklamıştı. Ama Vietnam'da gününden önce bu sitede www.muabaniphone.vn satışa sunuldu.

Üçüncü nesil iPad Wietnam'da ilk alıcısıyla buluştu. Yeni iPad'ı, iPad 2 ile karşılaştıran kullanıcılar ön izlenimlerini anlattılar.

1331649150_new-ipad-unboxin.png

Yeni iPad, iPad 2 ile karşılaştırıldığında oldukça gelişmiş özelliklere sahip. Yeni iPad'in özelliklerinden biri AT & T Verizon 3G'ye sahip olması. Ama Wietnam'da operatörlerinde bu versiyon var mı bilmiyoruz. Üçüncü nesil iPad, iPad 2 gibi çok sağlam bir cihaz ama yeni iPad, iPad 2'ye göre daha ağır ve kalın. En büyük fark ise lens ve sensör yapısı nedeniyle tasarım olarak iPad 2'nin kamerasının daha büyük olması.  Genel olarak bakıldığında yeni iPad ile iPad 2 arasında çok fazla fark görülmüyor. Ayırt edilebilecek  özellikleri 2048 x 1536 piksel daha yüksek çözünürlüğe sahip olması. 1920x1080 Full HD ekran daha yüksek çözünürlükte olan iPad görüntüleri gerçekten pürüzsüz. Yeni iPad'ın, iPad 2'den farklı olan bir özelliği ise çift çekirdekli A5X işlemci ve dört çekirdekli grafik işlemcisi bulunması.

Buradan videosuna gözatabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.