Donanım

iMac Retina Display Ekim'de marketlerde olacak!

Apple yeni Retina Display ekranını satışa çıkarıyor.


Hepimiz Apple'ın yeni bir iPhone projesi üzerinde çalıştığını biliyoruz. Ancak yeni amiral gemisinin yanında Apple Retina Display ekranlı iMac ürününü de çıkaracak. Aynı zamanda Apple'ın bu sıralar bir çok patent davasıyla uğraştığını da biliyoruz. Ancak yine de Apple'ı durduramadığını söyleyebiliriz. iMac Retina Display ekranla Apple'ın kullanıcılarını çok iyi bir deneyimin beklediğini söyleyebiliriz.

Apple'ın son ürünlerinde kullanılan Retina Display ekran teknolojisi insan gözünün görebileceği çözünürlükten daha iyi bir çözünürlük sunan bir sistemdir. İnsan gözünden daha fazla detay yakalama kapasitesine sahiptir. DigTimes'ın yaptığı habere göre Apple'ın bir iMac çıkarması şaşırtacak bir gelişme değil. iMac ile ilgili gelişmelerin temmuz ayında çıkacağı daha önce de duyurulmuştu. Ekim ayında çıkacağı düşünülen iMac'in fiyatı henüz belli değil.

1341335793_imac-92.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.