Donanım

İndirim böyle olur! 600 TL'lik OnePlus Buds fiyatı 8 TL'ye düştü!

Şu ara tüm markalar indirim sloganları atarken en büyük sürpriz OnePlus'tan geldi. Çinli üretici normalde 80 dolar olan kulaklığı OnePlus Buds için 1 dolarlık etiket belirledi.

İndirim böyle olur! 600 TL'lik OnePlus Buds fiyatı 8 TL'ye düştü!

Kasım ayına girdiğimizden beri özellikle e-ticaret sitelerindeki indirimler bitmek bilmedi. Eskiden Kasım ayında sadece "Black Friday" isimli indirim günü vardı. Fakat e-ticaret sisteminin yayılmasıyla birlikte her site kendi indirim gününü kutlamaya başladı.

Üstelik sadece siteler değil, global pazardaki pek çok firma da indirim günleri düzenler oldu. Bunlardan birisi de OnePlus.

Çin'in önde gelen akıllı telefon üreticisi OnePlus, 18 Kasım yani bugün muazzam bir kampanyaya imza attı. OnePlus Day yani OnePlus Günü olarak lanse edilen 18 Kasım'da OnePlus Buds fiyatı 80 dolardan 1 dolara düşürüldü.

İndirim böyle olur! 600 TL'lik OnePlus Buds fiyatı 8 TL'ye düştü! - Resim : 1

İndirim böyle olur! 600 TL'lik OnePlus Buds fiyatı 8 TL'ye düştü!

Üstelik sadece Çin'de ya da Amerika'da da değil. OnePlus kurumsal olarak hizmet verdiği hemen her ülkede bu kampanyayı uyguladı. Kampanya sessiz sedasız bir şekilde yürütüldü. 

OnePlus Buds satın almak için Çinli üreticinin sitesine giren müşterilerden bazıları kulaklığa 80 dolar yerine sadece 1 dolar ödediler. Bu gerçekten muazzam bir kampanya.

Bu arada dip not olarak hatırlatmamız gerekiyor. Hali hazırda OnePlus ülkemizde kurumsal olarak hizmet vermeye başlamış değil. Dileriz en kısa zamanda Türkiye pazarında da faaliyetlerine başlarlar. Böylece OnePlus Günü'nde bizler de hayli uygun etiketlere OnePlus ürünleri alma şansına erişmiş oluruz.

OnePlus gününde OnePlus 7T gibi modellerin fiyatı da düşürüldü. Çinli üreticinin üst segment cihazı yalnızca 349 dolardan satıldı.

Yorumlar
havhav
çok iyi bir indirim olmuş
Cevapla
Bursasporlu
Bu habere saçma demek saçmalıktır. Teknoloji adına çok önemli ve değerli bir durumdur bu. Bırakın bu işleri de; ülkemizde de ne zaman bizler bu insanlar gibi rahat rahat, bolluk içinde yaşayacağız onu düşünün! Bu haberler olsun ki; millete örnek olsun. Ama sizler öpülmeyi seviyorsunuz, buna alıştınızsa böyle devam edin. Süper zevkler bunlar... :)
Cevapla
:/bruhh
eeeee reis dediniz 8tl fln tr de değil başka üklede bizim ne işimize yarıyacak başka ülkenin indirimleri mj
Cevapla
Ottoman
artık şu saçma haberlere son verin alakasız yurdum insanını ilgilendirmeyn içerikler böyle devm edersenz silecm uygulamanızı
Cevapla
Xenon
Bana ne faydası var bu haberin yurtdışında yapılan indirimi bize haber olarak satmanız mantıklı mı?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.