Donanım

iPad 4 ne zaman geliyor?

Yeni gelen haberlere göre Apple 4. nesil iPad'ın hazırlıklarına başladı.

iPad 4 ne zaman geliyor?

Apple'ın, 23 Ekim Salı günü düzenleyeceği özel bir etkinlikle iPad Mini'yi tanıtması bekleniyor. Şirket bunun yan ısıra  4.nesil iPad çalışmalarına da devam ediyor. Yeni gelen haberlere göre Apple, tedarikçilerine 4.nesil iPad için 2013'ün ortasında hazır olmalarını söyledi.

Digitimes'ın, Apple'ın Tayvanlı iş ortaklarını kaynak göstererek yayınladığı haberine göre Apple, tedarikçilerini tarihle ilgili bilgilendirdi. Habere göre şirket, yeni iPad'de üretim sürecinin daha hızlı olması için çeşitli değişiklikler yapmayı planlıyor. Apple, arka aydınlatma ünitelerini mevcut tasarımdaki tek yonga paketi yerine iki yonga paketi halinde kullanırken; LED sayılarını ise mevcut tasarıma göre azaltmayı planlıyor.

1350555129_ipad3shadydh.png

Ayrıca Digitimes, Apple'ın 3.nesil iPad'in tasarımında da çeşitli revizyonlara gittiğini ve bu revize edilmiş modellerin 2013'ün başında raflardaki yerini alacağını iddia ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.