Donanım

iPad mini 2 geliyor

Daha iyi ekranla yeniden geliyor

iPad mini 2 geliyor

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yaz ayında Apple iPhone 5 ile birlikte mini iPad tanıtımı yaptı. iPad mini beklentileri karşılamadı. Apple'ın Retina Display gibi bir teknolojiye sahipken neden bu cihazda da bu teknolojiyi kullanmadığına anlam verilemedi. Aslında bunun arkasındaki düşünce şuydu, Apple iPad almak isteyip pahalı bulanlara yeni bir kapı açmayı düşünerek iPad mini'yi yayınladı.

Daha küçük ekran ve daha düşük özelliklerle iPad mini'nin fiyatı diğer iPad'lere göre daha uygun oldu. Tabi ki Nexus 7 gibi dengi tabletlerden yine Apple farkıyla daha pahalıydı fakat bir çok Apple sever için iyi bir fırsat oldu. Şimdi en büyük beklenti iPad mini 2'den yana. Apple'ın iPad mini'ye de bir seri oluşturacağı aşikar.

1355493384_ipad-mini-ground.jpg

Peki iPad mini 2'den neden hiç ses yok diyecek olursanız, işte size yeni bilgiler. iPad mini 2 hakkında internete sızıdırılan 'güvenilir' kaynaklardan gelen bilgilere göre Apple bu kez Retina Display ekranı yeni cihazında getiriyor. Daha iyi ekranlı taşıması kolay mini iPad kulağa sizce de güzel gelmiyor mu? Yeni iPad mini 2'nin ekranının 2048x1536 piksel çözünürlüğe sahip olacağı belirtiliyor. Ekran boyutu olarak fazla değişiklik göstereceği düşünülmüyor.

Yorumlar
misafir
Haklısınız enayi gibi nexus 7 alıp 3 gün sonra satıp ipad mini aldım. O neydi ki la!
Cevapla
Misafir
ne kalitesi berbat otesi yasasin Android Baba
Cevapla
Misafir
siz enayi gibi isimlere para verin ama birgun ruyadan ayanacaksiniz Androide kosacaksiniz
Cevapla
Misafir
satışları yine patlayacak dünyanın en kaliteli markası sonuçta :) yine kaliteli bir ürün çıkaracaktır.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.