Donanım

Wi-Fi özellikli SD kart ile fotoğraflarınızı anında paylaşın

Transcend'in Wi-Fi özellikli SD kartı ile fotoğraflarınızı serbest bırakın.

Wi-Fi özellikli SD kart ile fotoğraflarınızı anında paylaşın

Dünyanın önde gelen depolama ve multimedya markası (Transcend), yeni Wi-Fi SD hafıza kartı ile kablosuz paylaşım yeteneğini SDHC uyumlu kameralara getiriyor. Wi-Fi SD kart ve özel Wi-Fi SD uygulaması ile kullanıcılar dijital kameraları ile çektikleri yüksek çözünürlüklü fotoğrafları, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlarla anında ve kablosuz iletişim üzerinden kolayca paylaşma, inceleme ve düzenleme rahatlığı yaşayacaklar.

Her Tip Kullanım İçin Mükemmel

Wi-Fi SD kart 2 şekilde çalışıyor: Direk Paylaşım yada Internet Modu. Dış çekimlerde ve tatillerde kullanmak için çok ideal olan direk paylaşım modu otomatik olarak kamera açıldığında aktif hale geliyor ve kamera ile mobil cihaz arasında direk bağlantı sağlıyor. Wi-Fi SD kart uygulaması üzerinden internet moduna geçildiğinde ise kullanıcılar direk olarak bir internet erişim noktasına veya akıllı cihaz yada tablet üzerindeki kişisel internet erişim noktasına bağlanabiliyorlar. Erişim noktası üzerinden internete direk bağlantı kuran kullanıcılar, Wi-Fi SD card'tan fotoğraflarını indirebilir veya email olarak paylaşabilir yada sosyal network profillerine anında aktarabilirler.

1355487018_wi-fi-sd.jpg

Ücretsiz Wi-Fi SD Uygulaması

iOS (iPhone/iPad/iPod touch) ve Android cihazları üzerinde çalışabilen ücretsiz indirilebilir Wi-Fi SD uygulaması otomatik olarak Wi-Fi SD kart içerisindeki verileri organize edebiliyor. Kolay kullanıma sahip uygulama ile kullanıcılar fotoğrafları arasında gezinebiliyor, videoları izleyebiliyor, içeriği indirebiliyor ve Facebook yada email üzerinden paylaşımda bulunabiliyorlar. Akıllı telefonlar ve tabletlerin yanısıra Wi-Fi özellikli masaüstü bilgisayarlar ve notebooklarda web tarayıcısı üzerinden benzer bir arabirim kullanarak kart içindeki medya bilgilerine erişebiliyorlar.

Anında Çek ve Gör

Wi-Fi SD uygulamasının Çek ve Gör fonksiyonu ile dijital fotoğraf makinaları ile çekilmiş görüntüler anında daha geniş ekranlı mobil cihazlar üzerinde görüntülenebiliyor. Bu sayede önceden birçok  görüntü daha ayrıntılı olarak kontrol edilebiliyor ve uygunsa farklı bir alanda depolanarak günümüzün popüler ve çok yetenekli fotoğraf işleme programlarıyla kullanımdan önce düzenleme yapılabiliyor.

Üstün Hız ve Kapasite

SDHC Class 10 hızına sahip, Transcend Wi-Fi SD kartlar yüksek transfer hızı ve stabilitesi ile öne çıkıyor. 16GB ve 32GB'lık kapasitelerde pazarda yerini alacak kartlar sırası ile 69USD ve 99USD'lık fiyat etiketlerine sahip olacaklar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.