Donanım

iPad Mini böyle mi olacak?

iPad Mini için yeni görüntü yayınlandı.


iPhone 5 çıktı çıkacak derken gündemden düşmedi. Piyasaya sürüldükten sonrada bir çok özelliği ve tasarımı ile hayal kırıklığına sebep oldu. iPhone çıktıktan sonra gözler Apple'ın piyasaya sürmesi beklenen iPad'e çevrildi. 7 inç ekranlı yeni bir iPad modeli olacağı söylentileri ve sızıntıları bitmiyor.

Adı iPad Mini olacak olan tabletin piyasaya çıkıp çıkmayacağı şu an bilinmiyor çünkü Apple bu konuda resmi bir açıklama yapmadı. Fakat yine de bu cihaza ait olduğu iddia edilen birçok görüntü çıktı ve çıkmaya devam ediyor.

1349094284_miniipad.jpg

Aşağıda izleyeceğiniz videoda da iPad Mini'ye ait görüntüler izleyeceksiniz. Ancak bu görüntüler gerçek Mini iPad'e ait değil. Çinli tasarımcılar iPad Mini'den neler bekleneceğini ve cihazın neye benzeyeceğini göstermek için sahte bir iPad Mini yapmışlar.

Eğer iPad Mini gerçek olursa Kindle Fire ve Nexus 7 gibi tabletlere rakip olacak. iPad'ın 9 ve 10 inç tablet pazarında hala çok zorlayıcı bir rakibi bulunmuyor. Ancak 7 inç pazarındaki rakiplerine karşı zorlu bir mücadeleye girebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.