Donanım

iPad ve Dell tablet arasında komik karşılaştırma

Microsoft'un Windows 8 işletim sistemine sahip Dell XPS 10 modelli cihaz ile iPad'i karşılaştırdığı reklam filmi güldürdü.

iPad ve Dell tablet arasında komik karşılaştırma

Teknoloji şirketleri ürünlerini tanıtırken en iyileri ile karşılaştırma yaparak kendi ürünlerinin daha iyi olduğunu kanıtlamaya çalışırlar. Reklam filmlerinde de bu aynıdır. Microsoft’un Apple’a yönelik hazırladığı reklam filmi bu söylediklerimizi kanıtlıyor.

Microsoft, Windows Phone 8 ve Windows RT işletim sistemleriyle mobil ve tablet sektöründe daha çok boy göstermeye başladı. Microsoft’un hazırladığı bu reklam filminde Apple’ın tablet bilgisayarı iPad ile Dell’in Windows 8 işletim sistemine sahip XPS 10 adlı tablet bilgisayarı karşılaştırılmış.

1371378583_microsoft-dell-xps-10-ipad.jpg

Yapılan karşılaştırmada iPad’in arayüzündeki zoom desteğinin olmayışı, dahili hafıza dışında microSD kart yuvasının yer almaması ve iki cihaz arasındaki fiyat farkı eleştirilmiş. Aşağıda iOS’un sesli komut sistemi Siri’ye ait ses efekti ile yayınlanmış reklam filmini izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
hahahahhaah dell haklıı xps10 da acayip özellikler var ipad de olmayan meselaa herşey var
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.