iPad'ınız MacBook'a dönüşsün

Bu klavye iPad'ınıza MacBook havası veriyor.

iPad'ınız MacBook'a dönüşsün

Geçtiğimiz günlerde Apple CEO'su, Tim Cook'un yaptığı açıklamalar iPad kullanıcılarını şaşırttı. Mali sonuçları açıklarken önüne, dizüstü bilgisayar gibi iPad tasarımlarını geldiğini söyleyen Cook, Asus'un Transformer serisine benzeyen bu tasarımları veto ettiğini belirtti. Apple CEO'su çoğu tablet kullanıcılarının klavye isteğini görmezden geldi.

1335773554_brydge-ipad-keyboard.jpg

Sevindirici haber Brydge firmasından geldi.  Apple kullanıcılarının isteklerine göre bir iPad klavyesi tasarlayan firma, klavye kullanmak isteyen iPad kullanıcıları için bir olanak sundu. Böyle bir klavye belki sektördeki ilk üretilmedi ama firmanın hazırladığı tasarım MacBook'ların tasarım ve kullanımını iPad'e getirecek tarzda bir ürün oldu.

1335774330_brydge-ipad-keyboard-3.jpg

Brydge'nin tasarladığı klavye aynı Asus'un Transformers tableti gibi, tabletle uyum sağlıyor ve klavyeyi iPad'e taktığınız zaman ekran yan dönüyor ve rahat kullanım imkanı sağlıyor.

1335774343_brydge-ipad-keyboard-4.jpg

Bu ürün henüz piyasaya sürülmüş değil. Kickstarter projesi olan iPad klavyesi için 170 dolar vererek ön sipariş yapabilirsiniz.