Donanım

iPad'lara OnLive Desktop Plus geliyor

OnLive Desktop Plus iPad uygulaması IE9 ile GB web tarama getiriyor.

iPad'lara OnLive Desktop Plus geliyor

OnLive iPad için OnLive Desktop Plus aboneliği hizmetini başlattı. Sanal Windows 7 hizmeti şimdi tam flaş destekli Internet Explorer ve gigabit hızlarda internet erişimi sunuyor.

1329981441_xlonlivedesktopapp2624.jpg

OnLive Internet Explorer 9'u, etkinleştirilmiş Flash sürümü ile yıldırım hızında tarama getiriyor. OnLive'nin Apple iPad için son zamanlarda başlattığı OnLive Desktop uygulamasının premium sürümünü başlattı.

OnLive Desktop Plus uygulamasını, yakın zamanda İngiltere'de başlatmak için ayarlanıyor. Zaten uzak bir sunucu aracılığıyla Windows 7 Microsoft Word gibi programlar dahil olmak üzere tam ve ücretsiz erişim sunarak etkilemişti.

ABD deki kullanıcılar için ayda 5 dolara verilecek olan bu hizmet İpad'ta açılmayan video içerikleri ve erişilmeyen web sitelerine erişim sağlamak için flaş içeriğini etkinleştirilmiş ve içine  Microsoft'un İnternet Explorer 9 tarayıcısını eklemiştir.

1329981830_mzl.mmajjwhk.480x480-75.jpg

OnLive Desktop'un hizmetin içine yerleşik tarayıcı eklemesinin nedeni daha hızlı erişim içindir. Bununla beraber ev Wi-Fi bağlantısı, Uzak sunuculara bağlanmak ve yüksek hızda internet erişimi mümkün olacak.

DropBox gibi siteler üzerinden dosya transferi web tabanlı Gmail üzerinden büyük ekleri  indirme ve Yaho Mail çok hızlı olacak.

Bu inanılmaz hizmet artık iPad için mevcuttur ve OnLive Windows, Mac ve Android içinde bir sürüm çalışmaları olduğu söyleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.