Donanım

iPhone 5 için üretildi!

Telefonunuz tüm darbelere karşı korunacak!


Apple geçtiğimiz haftalarda tüm dünya tarafından merakla beklene yeni telefonunu, yeni gözbebeği iPhone 5'ini tanıttı. Tanıtılan yeni telefonda iPhone 4 ve 4S'in bazı eksikliklerini gidermiş, son derece stabil bir telefon olarak karşımıza çıkmıştı.

iPhone 5 tanıtımından kısa bir süre sonra hemen ön siparişe sunuldu. Kısa bir süre içerisinde de ön siparişten kalkarak telefon dünyanın çeşitli ülkelerinde satışa sunuldu. Satışa sunulmasıyla birlikte ülkemizde ve tüm dünyada neredeyse servet değerinde diyebileceğimiz uçuk bir rakamla gelmişti.

Türkiye için konuşursak bu rakam 3.000 TL'yi geçiyor idi. Hal böyle olunca iPhone kullanıcıları büyük paralar verdiği bu telefonunu korumak için en değerli kılıfları gözden çıkarmış olacak. Tam bu noktada aksesuar üreticilerinin devreye girdiğini görüyoruz. Özellikle iPhone 5'in alüminyum kasasının ve dış kısmının çizik ve darbelere karşı koruması için yepyeni kılıflar geliştiriliyor.

1348906223_embrace-sg-2.jpg

iPhone 5 için geliştirilen aksesuarlar arasında en iyi alternatif olarak gördüğümüz bir kılıf var karşımızda. Esoterism’in duyurduğu Embrace-5 ismindeki bu kılıf ilginç tasarımı ve yüksek düzeyde koruyucu göreviyle çok tercih edileceğe benziyor. Şık bir Alüminyum tasarıma sahip olan bu ürün, iPhone 5'in kenarlarına tam oturuyor. Böylece telefonunuzdan ödün vermeden kullanabiliyorsunuz.

Ekim ayında hangi ülkeler için satışa sunulacağı henüz belli olmayan bu aksesuarımızın fiyat etiketine baktığımızda $89 gibi yüksek bir rakam görüyoruz, fakat iPhone 5'i kullanacak olan kullanıcılarımız için oldukça minik bir mevla diyebiliriz :)

1348906184_embrace5.jpg
Ürünün satışa sunulacağı internet sitesini isterseniz hemen buradan ziyaret edebilirsiniz, fakat ürünün satışına henüz başlanmadığı için yakında satışa sunulacaktır tarzında bir yazıyla karşılaşacaksınız.

Yorumlar
hanifi
saatli bombaya benzemi? XDXDXD
Cevapla
yalcin
kilifinin ucuz olacaginimi dusunuyorsunuz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.