Donanım

iPhone 5 ismi ile birlikte bu ürünlerde kesinleşti!

Apple'ın yeni iPhone'unun adı belli oldu ve onunla birlikte bu ürünlerde web sitesinde kesinleşti.


Apple'ın yeni nesil iPhone'unun tanıtılacağı bu büyük güne kadar cihazın ismi hakkında hep söylentiler ve tahminler yürütüldü. Kimi yeni iPhone olacak derken kimi de iPhone 5 isminde emindi. Ancak Apple şimdiye kadar bu konuda bir açıklama yapmamıştı.

Apple'ın son akıllı telefonu kendi web sitesinde teyit edildi. Aşağıda göreceğiniz fotoğrafta iPhone sayfalarına gittiğiniz zaman sayfalardaki linklerde iPhone 5 ismini görebiliyorsunuz.

1347464673_iphone-57.jpg

Aslında henüz sayfalar kullanıma açık değil ama sitede arama yaptığınız zaman iPhone 5 ismi ile çıkan sonuçları görebiliyorsunuz. Arama sonuçlarında iPod Touch ve iPod Nano sonuçları da çıkıyor. Ancak bu ürünlerin geleceği zaten biliniyordu çokta sürpriz olmadı.

Aşağıda resimde arama sonuçlarında iPod Touch ve iPod Nano linklerini görebilirsiniz. Apple'ın web sitesinde yeni ürünlerin yanı sıra iTunes'in yeni bir sürümü de görülüyor.

1347464567_apple1.jpg

4 inç ekran yeni iPod Touch ve iPod Nano ile birlikte iTunes'in yeni sürümünün bugün etkinlikte sergileneceği düşünülüyor.

1347464714_new-ipod-touch111.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.