Donanım

iPhone'lar için şarj kartı!

iPhone'lar için şarj cihazı tasarlandı.

iPhone'lar için şarj kartı!

Kickstarter, girişimcilerin sıkça başvurduğu bir fon toplama platformu olarak biliniyor. Kickstarter şimdilerde yeni bir ürüne ev sahipliği yapıyor. Noah Dentzel isimli girişimcinin iPhone'lar için şarj cihazı tasarladı. Bakalım gerekli  fonu elde edebilecek mi!

ChargeCard kartvizit görünümüne sahip şarj aleti, iOS cihazlara USB bağlayıcısıyla takılıyor. Daha önce iPhone 4 için tasarlanan portatif yedek şarj cihazını andıran ChargeCard, oldukça basit kullanımıyla dikkat çekiyor.

1343763938_08-chargecard.jpg

Dentzel, ChargeCard'ın ne farkı olduğunu şöyle anlatıyor: "ChargeCard kesinlikle daha iyi çünkü bu cihazdan ve piyasadaki benzerlerinden üçte bir oranında daha ince. Bu önemli bir ayrıntı zira kullanım kapasitesini etkilemeden, cihazı cüzdanınızda rahatça taşıyabilirsiniz."

Şimdiye kadar çıkan tüm iPhone sürümleriyle uyumlu ChargeCard'ın, Apple'ın iPhone 5 için daha ince bir USB bağlantı ucu planladığı düşünülürse geleceği tehlikeye girebilir. Dentzel ise böyle bir durum gerçekleşirse, cihazını ona göre geliştirebileceğini söyledi.

Farklı renk seçenekleri ve 25 dolar fiyatıyla piyasaya çıkan ChargeCard'ın ne denli kullanışlı ve orijinal kullanıcının beğenisine kalmış.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.