Donanım

İsmini söyle şarkı çalsın, tabletini salla arkadaşın dinlesin

Turkcell Müzik’in yenilenmiş Android Tablet versiyonu “Turkcell Müzik HD”

İsmini söyle şarkı çalsın, tabletini salla arkadaşın dinlesin

Android Tablet kullanıcıları, Turkcell Müzik HD’nin “Yeni Arama”, “Yeni Oynat” ve “Yeni Paylaş” özellikleriyle daha kolay, daha keyifli, daha paylaşımlı bir müzik dinleme deneyimine kavuşuyor.

Türkiye’nin dijital müzik platformu Turkcell Müzik, 3 milyonun üzerindeki yerli ve yabancı şarkıdan oluşan geniş arşiviyle müzikseverlere sunduğu kaliteli müzik deneyimini bir adım öteye taşıyor. Turkcell Müzik uygulamasının Android Tablet’e özel olarak geliştirilen “Turkcell Müzik HD”, “Yeni Arama”, “Yeni Oynat” ve “Yeni Paylaş” özellikleriyle fark yaratıyor.

1354621867_turkcellmuzik.jpg

Sesli aramaya imkan veren ilk özellik ile aranılan şarkı, sanatçı ya da albüme ulaşmak için ismini sesli olarak söylemek yeterli olurken, “Konuş & Çal” sayesinde bulunan en yakın sonuçlar otomatik olarak çalmaya başlıyor.

“Yeni Oynat” altında yer alan ve müzik uygulamalarında en çok arananlardan olan “Equalizer” özelliği, dinleyicilerin sesi kendi isteklerine göre filtrelemesine imkan tanıyor.

1354621946_turkcellmuzik-marketgorsel8.jpg

Salla&Paylaş” özelliği ise iki Android Tablet kullanıcısının tek bir sallama hareketiyle sevdikleri şarkıları paylaşmalarını sağlıyor. “Carousel”de şarkı görselini seçip tabletler uygulama açıkken sallandığında, paylaşılan şarkı diğer tabletteki Turkcell Müzik uygulaması tarafından aktarılarak, otomatik şekilde çalmaya başlıyor.

Turkcell Müzik HD uygulaması www.tmarket.com ve Google Play’den indirilebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.