Donanım

İşte dünyanın en güçlü ve en büyük tableti!

MacBook Pro dünyanın en güçlü ve en büyük tablet bilgisayarına dönüştürüldü.


MacBook Pro dizüstü bilgisayarı, dünyanın en güçlü ve en büyük ekranlı tablet bilgisayarına dönüştürüldü. Modbook Pro tableti, MacBook'un donanımı ile donattılar ve dünyanın en hızlı ve en güçlü tablet bilgisayarı ortaya çıkmış oldu.

Modbook Pro'da Apple'ın Mountain Lion OS X işletim sistemi kullanılmış.  Ayrıca tablet 2.5GHz çift çekirdekli i5 işlemci ve 2.9 çift çekirdeki i7 işlemci seçenekleri ile beraber piyasaya sürülüyor. Modbook Pro tablet ayrıca 16 GB RAM'e kadar destek sağlıyor.

1341065673_modbook-pro-front.png

Tablet bilgisayar 13.3 inç ekran 1280 x 800 çözünürlükte gömme ekrana sahip. Ayrıca Mountain Lion ile çalışan cihazda Retina MBPs özelliği de bulunuyor. X SuperDrive DVD yazıcı ile birlikte,  Intel HD Graphics 4000 yonga seti, 802.11n Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 kablosuz bağlantı özelliği ile geliyor.

Dünyanın en hızlı ve güçlü tablet bilgisayarı Modbook Pro'nun fiyatı ve ne zaman çıkacağına dair henüz bir bilgi verilmedi. İlerleyen günlerde bilgiler geldikçe sizlerle cihazın detaylarını paylaşacağız. Bizi takip edin.

1341065749_modbook-pro-2012.png

Yorumlar
Sila
Kaç lira
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.