Donanım

İşte enerji tasarruflu XXL multimedya ekranı!

AOC, çok sayıda bağlantı noktasına sahip enerji tasarruflu XXL multimedya ekranı sunuyor.


AOC, e2752Vq modeli ile yeni bir Profesyonel Seri 68.6 cm (27”) multimedya monitör sunuyor. Enerji verimli LED teknolojisine, pek çok bağlantı olanağına ve etkileyici boyutlara sahip ürün, ofis, boş zaman ve eğlence için uygun, çok yönlü bir model.


İş ve boş zaman için olağanüstü ekran kalitesi
e2752Vq modeli LED arka aydınlatmaya, Full HD çözünürlüğe (1920 x 1080) ve 1200:1 tipik kontrast oranına (dinamik kontrast: 20,000,000:1) sahip. Bu sayede ofis kullanımının yanı sıra, oyunlar ve ev eğlencesi için de uygun. Monitör, iki sayfa yan yana metin görüntüleyebileceğiniz, zahmetli grafik çalışmaları yürütebileceğiniz veya yüksek çözünürlüklü oyunların ve en yeni HD filmlerin keyfini sürebileceğiniz  yeterli alanı sunuyor. 2 ms’lik ultra-hızlı tepki süresi en aksiyon dolu sahneleri bile bulanıklık olmadan son derece net şekilde görüntülüyor. İki adet entegre hoparlöre sahip bu ekran, multimedyanın geniş yelpazesine hakim kullanıcıların tüm taleplerini karşılıyor.

1343921014_e2752vqsidetorightliquiddesign.jpg

Daha fazla konfor sağlayan ergonomik özellikler
Esnek ayarlama seçenekleri sayesinde çalışmak, oyun oynamak ya da video izlemek için en mükemmel konumu bulmak kolay. Eğme işlevi (-3°~19°) ve geniş görüntüleme açıları (170° dikey/160° yatay) hem ofiste hem de evde büyük rahatlık sağlıyor. Entegre Screen+ yazılımı sayesinde geniş ekran ayrı pencerelere bölünebiliyor, böylece aynı anda farklı programları kullanırken bile genel bir bakış sunuluyor.

Bağlantının gücü
D-Sub, DVI-D, HDMI bağlantı noktaları, bir adet DisplayPort ve USB hubları en büyük kullanıcı kolaylığını sağlıyor. Eş zamanlı olarak takılabilen birkaç aygıt sayesinde, pen bellekler, dizüstü bilgisayarlar, video kameralar ve dijital fotoğraf makineleri gibi yardımcı teknik ekipmanlara bağlantı olanağı sunuyor. 

Büyük ekran, küçük enerji tüketimi
AOC çevre dostu ürünleriyle tanınır. e2752Vq modeli de bu yaklaşımın dışında kalmıyor. Boyutlarına rağmen, kullanılan LED teknolojisi sayesinde elektrik tüketimi oldukça ekonomik. Ancak bu durum, ürünün parlaklıktan (300 cd/m²), mükemmel renklerinden veya kontrast değerlerinden ödün vermesini gerektirmiyor. Bu büyük ekran, kullanım sırasında 38 watt’ın altında ve standby modundayken ise sadece 0.5 watt enerji tüketiyor. Özel e-Saver yazılımı, belli bir süre kullanılmadığında monitörü otomatik olarak kapatarak daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, bu model enerji tasarrufu özellikleri açısından TCO 5.0, EPEAT Silver and Energy Star 5.0 gibi çeşitli uluslararası standartların gerekliliklerini de yerine getiriyor.

e2752Vq modeli önümüzdeki günlerde piyasada bulunabilecek, fiyatı ise KDV dahil 418 USD.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.