Donanım

İşte HP'nin 2'si 1 arada Android'li bilgisayarı! IFA 2013

HP SlateBook x2 dönüştürülebilir PC portföyünü taşınabilirlik ve üretkenliği ile genişletiyor!

İşte HP'nin 2'si 1 arada Android'li bilgisayarı! IFA 2013

HP, bir dizüstü bilgisayarın olanca işlevselliğini ayrılabilir bir ekran ile birleştirerek tablet ve PC deneyimini bir arada sunan HP SlateBook x2’yi tanıttı. Android işletim sistemli bu ikisi bir arada tasarımlı cihaz güç ile taşınabilirliği buluşturarak tüketicilere içeriği daha fazla yerde oluşturma, tüketme ve paylaşma esnekliğini sunuyor. 

1378473306_396791-hp-slatebook-x2.jpg

HP’nin benzersiz yeni nesil PC portföyü kullanıcıların ihtiyaçları ile tamamen uyumlu cihazlar aracılığıyla bilgilerine erişmelerine olanak tanıyacak şekilde tasarlanıyor. NVIDIA Tegra 4 mobil işlemcili ilk dönüştürülebilir Android cihazı olan HP SlateBook x2 kullanıcılara daha gerçekçi oyun, daha hızlı web, pürüzsüz HD video oynatma ve TegraZone uygulaması özelliklerini sunuyor. 

HP SlateBook x2 işlevselliği taşınabilirlikle takas etmek istemeyen kullanıcılar için, Google Now, Google Arama, Gmail, YouTube, Google Drive, çoklu video sohbeti için geliştirilen Google+ Hangouts ve Google Play üzerinden dijital içerik hizmeti gibi özellikleri içeren Google deneyimini içerisinde barındırıyor. 25.65 cm (10.1-inch) boyutundaki HD dokunmatik ekran canlı hatlar, keskin görüntüler ve hassas renkleri bir araya getirirken ekrandaki gereksiz parlaklıkları da önlüyor. SlateBook x2 ayrıca fotoğraf, müzik ve video gibi içeriklere erişim için 32GB eMMC bellek ile DTS Sound+ çözümüne sahip. 

1378473268_hpslatebookx2.jpg

HP’nin özel yerel baskı kapasitesi kullanıcıların birçok farklı uygulamadan baskı alabilmelerine olanak tanıyor. HP, müşterilerinin HP ürünlerinden en yüksek faydayı alabilmeleri için bir dizi erişimi kolay araç ve kaynağı müşterilerine sunuyor. Müşteriler standart ürün garantisinin yanı sıra HP Care Pack alarak tamir ve değişim maliyetlerinden kurtulabiliyorlar. 

Fiyat ve erişim

HP SlateBook x2’nin Türkiye’deki tavsiye edilen satış fiyatı 1.199 TL olarak belirlendi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.