Donanım

İşte HTC'nin yeni tableti!

HTC'nin tableti benchmark testinin sonuçlarıyla ortaya çıktı.


Önceden duyulmamış, bir HTC tableti Vertex HD iki farklı benchmark testinin sonuçlarıyla bu hafta ortaya çıktı. Tabletin, HTC'nin şu an piyasada bulunan tabletleri HTC Jetstream ve HTC Flyer'ın yerine geleceği söyleniyor.

Tabletin ortaya çıkan bilgilere göre özellikleri ise Ice Cream Sandwich'e ve 4 çekirdekli NVIDIA Tegra 3 işlemciye sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca söylentiler ise cihazın WXGA 1280 x 800 çözünürlüklü 10.1 inçlik bir ekranı olacağı yolunda.

1342465099_htc.png

Nenamark 2 ve Antutu benchmark testlerinde ortaya çıkan tabletin Jelly Bean yerine Android 4.0.3 versiyonuyla gelecek olması farklı olmaya çalışmadığını ve piyasada standart bir yapıya sahip olacağını gösteriyor. HTC Vertex HD, 2 megapiksel bir arka ve 1.3-megapiksel ön kameraya sahip.

Ayrıca cihazda Bluetooth 4.0 ile Beat Audio'nun da bulunacağı bilgiler arasında yer alıyor. Bu bilgilere göre HTC'nin tableti diğerlerinden farklı bir özelliğe sahip değil gibi görünüyor. Önceki tabletlerin başarısızlığını da düşünürsek HTC'nin tabletine farklı özellikler ekleyeceğini kanaatindeyiz.

1342465810_htcvertexnenamark2.jpeg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.