Donanım

İşte Instagram kamera - Instagram Socialmatic

Instagram görünümündeki konsept olarak tasarlanmış bu kamera ile ayrıca Instagram kullanarak fotoğraf paylaşımı yapılabiliyor.

İşte Instagram kamera - Instagram Socialmatic

Instagram Socialmatic Kamera, ADR Studio tasarımcısı Antonio De Rosa tarafından konsept olarak tasarlandı. Bu kamera size fotoğraf çekmenize ve daha sonra Polaroid gibi doğrudan fotoğraf makinesinden fotoğraf çıktısı almanıza olanak sağlıyor. Instagram görünümündeki konsept olarak tasarlanmış bu kamera ile ayrıca Instagram kullanarak fotoğraf paylaşımı yapılabiliyor.

1336719016_03socialmatic00.jpg

Kameranın özelliklerine bakacak olursak, cihazın arka kısmında 4,3 inç dokunmatik ekran bulunuyor. Ayrıca kamerada standart fotoğraf çekimi için ve 3D fotoğraf çekimi için ayrı bulunan iki objektif yerleştirilmiş. Instagram Socialmatic kamerada Wi-Fi bağlantısı da bulunuyor.

Tasarımcısı cihazı anlatırken, " Facebook Instagramı satın alırken 1 milyar dolar nakit ödeme ile aldığından bu yana ekonomi uzmanları ve blogcuları düşünerek Instagram kamerayı tasarladım" dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.