Donanım

İşte yeni iPhone 5'in kulaklıkları böyle olacak!

Apple klasikleşen kulaklık tasarımını değiştirdi, işte yeni dizaynıyla iPhone kulaklıkları!


Apple'ın o çok konuşulacak yeni telefonu iPhone 5 hakkında söylentiler ve iddialar gelmeye devam ediyor. Şimdilerde ise Apple'ın eylül ayında duyurusunu yapmasını beklediğimiz yeni iPhone'u 5 hakkında yeni tasarlanan kulaklığın görüntüleri geldi.

Bildiğiniz üzere Apple, iPod, iPad ve iPhone'larda tek çeşit bir kulaklık kullanıyor, yıllardır kullanılan bu dizayn ve kalite geçtiğimiz günlerde Vietnamca yayın yapan Tinhte.vn tarafından yayınlanan görsel ile değişmeye başladı. Yayınlanan yeni görsel ve videoya baktığımızda bambaşka bir iPhone kulaklık dizaynı ve kalitesi görünüyor.

1346679558_new-headphone-apple2.jpg

Yine söylenen iddialara göre Apple'ın yeni kulaklığını dünyaca ünlü donanım üreticisi Foxcon üretiyor. Yeni kulaklıklar eski Apple kulaklıklarına nazaran biraz daha küçük ve kulağa rahatsızlık vermeyece boyutta. Apple hakkında gelen tahmin konseptlere benzemeyen bu kulaklık haberi daha önceki çıkışları da göz önünde bulunduracak olursak büyük ihtimalle doğru. Büyük olasılıkla bir çok web sitesinde iPhone 5 olarak gördüğümüz yeni iPhone'un adı iPad 3 diye beklediğimiz yeni iPad gibi olacak ve adı da yeni iPhone olacak.

Video:


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.