Donanım

JBL yeni mikrofonunu tanıttı

Özel tasarım ve fark yaratan ürünleri ile benzersiz oyun deneyimi yaşatan JBL, Quantum serisi ürün gamını piyasaya sunduğu yeni profesyonel mikrofonu ile genişletti. Ses teknolojisi alanında uzmanlığını kanıtlayan JBL, oyunculara hitap eden yeni ürünü Quantum Stream’i satışa sundu.

JBL yeni mikrofonunu tanıttı

JBL, oyuncu ve yayıncılar için ürettiği mikrofonu Quantum Stream’i Türkiye’de satışa sundu. Seçilebilir iki ses alma özelliği sayesinde JBL Quantum Stream ister konuşmacının sesini, ister odadaki herkesin sesini alabiliyor, sesler arasında kolayca geçiş yapabiliyor.

Sesi en net ve yüksek şekilde yakalamayı sağlayan çift kapesitif özelliği bulunan mikrofon, seçilebilir iki ses alma seçeneği ile kullanıcılarına seçim hakkı sunuyor. Kullanıcılar karşı tarafa iletilmek istenilen ses için arka plan gürültüsünü iptal edebiliyor ya da çok katılımcılı yayınlar için çoklu sesi de tercih edebiliyor.

JBL Quantum Stream üç ayar seçeneği ve ters çevrilebilir özelliği ile 360 derece hareket ettirilebilirken, tercihe göre tripoda bağlanabiliyor. Quantum Stream, alüminyum ayakları ve birinci sınıf metal tasarımı ile hem şıklığı hem de sağlamlığı vurguluyor.

JBL Quantum Stream mikrofon, ses ve RGB aydınlatma efektlerinin tam olarak özelleştirilmesi için JBL QuantumENGINE™ PC yazılımıyla uyumlu olarak çalışıyor. Bu sayede deneyiminizini oyunun ötesine taşıyarak mikrofon sesini açma/kapatma, polar desen seçimi, göstergedeki RGB rengi gibi özellikler kolaylıkla ayarlanabiliyor.

Quantum Stream, önde gelen teknoloji mağazaları ve online satış noktalarından temin edilebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.