Donanım

Karşınızda en ucuz akıllı saat: ZTE Watch Live

ZTE'nin yeni akıllı saat modeli Watch Live tanıtıldı. Saatin özellikleri, tasarımı ve fiyatı fazlasıyla dikkat çekti.

Karşınızda en ucuz akıllı saat: ZTE Watch Live

Çin merkezli teknoloji firması olan ZTE, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Şirket akıllı telefon pazarında olduğu kadar giyilebilir teknoloji sektörüne de önem veriyor. Bu alan da da en azından bir söz sahibi olmak isteyen ZTE, Çin'de gerçekleştirdiği etkinlik ile beraber yeni akıllı saat modelini tanıttı. Huawei Watch Fit benzeri bir forma sahip olan cihaz, özellikleri ve tasarımı ile olduğu kadar fiyatıyla da dikkat çekmeyi başardı.

Karşınızda en ucuz akıllı saat: ZTE Watch Live

240 x 240 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan 1.3 inç büyüklüğündeki bir ekran ile gelen ZTE Watch Live, yalnızca 35 gram ağırlığında. IP68 sertifikası ile birlikte suya karşı dayanıklı olduğunu da kanıtlayan ürün akıllı bileklik olarak tanımlanan cihazlardaki tüm özelliklerin yanı sıra kandaki oksijen oranını da ölçebiliyor. 24 saat kalp atış takibi, uyku takibi ve stres ölçümü gibi özelliklere de sahip olan saatte pil ömrü normal kullanımlarda 2 haftaya kadar gidebiliyor.

Karşınızda en ucuz akıllı saat: ZTE Watch Live - Resim : 1

Söz konusu ürünün özellikleri bu şekildeydi. Ancak Watch Live, bahsettiğimiz özelliklerin yanında fiyatıyla da dikkat çekecek gibi gözüküyor. 35 dolar olarak açıklanan bedelin böyle bir ürün için oldukça uygun olduğunu net bir şekilde ifade edebiliriz. Saatin eğer ülkemize gelirse fazlasıyla ilgi göreceği de şimdiden belli. Muhtemelen Watch Live, özellikleri ve fiyatı eşleştirildiği zaman pazardaki en ucuz akıllı saatlerden birisi olacaktır.

Yorumlar
Derya parlaklı
Merhaba arkadaşlar ben derya .. ........ evet bu gün ben akılı saat alacam..... yorumlara yazınız gürüşmek üzere........................ .
Cevapla
Arda
35 dolar. Fena değil. 280 TL gibi bir şey oluyor. Maksimum 400-450 TL olur bence. Vergilerle falan yani.
Cevapla
son Mahokan
Eğer yerinde 35 dolar ise Türkiye de 75 -80 dolar civarı olur.
Derau parlakili
Araba
💎G@kko💎
Eztiye firması yeniden mobil pazarımıza gelmeli diye düşünim keza elli tene şayomi ve rilmi eder
Cevapla
Kerem
Şayomi ne cahal
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.