Donanım

Kingston Canvas serisi bellek kartlarını tanıttı

Bellek ürünleri konusunda faaliyetleri bulunan Kingston, Canvas serisi yeni bellek kartlarını duyurdu.

Canvas serisi bellek kartlarını duyuruldu

Depolama teknolojileri firması Kingston, Canvas serisi yeni nesil SD ve microSD bellek kartlarını duyurdu. 

Canvas, SD ve microSD ailesine katılacak ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uyacak olan üç yeni kart sunuyor: Select, Go ve React. Canvas hafıza kartları ile mevcut en iyi depolama ortamını seçebiliyor. Bellek Kartlar, kullanımda gerekli olan güvenilirliği, esnekliği ve performansı sağlamak için tasarlandı. Hayal güçleri onları nereye götürürse götürsün kullanıcılar, dayanıklılığı test edilen Canvas kartları diledikleri her yerde yanlarında güvenle taşıyabilecekler.

Canvas Select: Güvenilir olması için tasarlanmış olup, doğrult-çek fotoğraf makineleri, akıllı telefonlar, HD film veya yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekmeyi ideal hale getirir. 80MB/s okumaya varan Class 10 UHS-I hızları. SD için 128GB ve microSD için 256GB’a varan kapasite.

Canvas Go: Hareket halinde çekim yapanlar için, 1080P'de, hatta 4K’da DSLR, drone veya aksiyon kamerasında bile hayatın içindeki maceraları filme almak için idealdir. 90MB/s okuma, 45MB/s yazmaya varan Class 10 UHS-I U3 hızları. SD için 512GB ve microSD için 128GB’a varan kapasite.

Canvas React: 4K video çekimi veya DSLR, aynasız kamera veya akıllı telefon üzerinde çarpıcı seri fotoğraflar çekerken, sizin kadar hızlı olacak şekilde tasarlandı.100MB/s okuma, 80MB/s yazmaya varan Class 10 UHS-I U3 hızları. SD için 256GB ve microSD için 128GB’a varan kapasite.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.