Donanım

Kişisel yardımcınız olacak

Kişisel koçunuz artık her an yanınızda

Kişisel yardımcınız olacak

Fitness marketi giderek büyüyen marketler arasında yer alıyor. İlgilenmeyenlerin farkında bile olmadığı ancak ilgisi olanlar için de büyük avantajlar sağlayan bu markette elektronik bir çok gelişme gördük.

Hatta bunlara ünlü spor markaları bile ortak oldu. Radyolu spor ayakkabılarından, Nike’ın bilekliklerine kadar bir çok akıllı teknoloji dahil oldu. Aslında akıllı teknolojiler için yeni ve avantajlı alanlardan biri spor.

1376395869_pear.jpg

Pear Sports bu bahsettiğimiz ürünlerden bir tanesi. Kişisel olarak iş yapan bu cihazların tutmasının en büyük sırrı kişisellik kelimesinde gizli. Çünkü spor yapan bir insan asla yaklaşık değerlerle tatmin olmuyor. Kişisel özelliklerinize göre işlem yapan bu cihaz akıllı telefonlarınızla da bağlantı kurarak kayıtlarınızı tutuyor.

99$ fiyatla gelen cihazın GPS desteği de bulunuyor ve bu sayede koşarken mesafeyi gerçeğe yakın ölçülerle bulabiliyor. Pear teknolojisi özel koçunuz olarak yanınızda olacak. Ayrıca cihazın iPhone 4S ve 5’le bağlantı kurabildiğini belirtmekte fayda var. Henüz diğer akıllı telefonlarla entegrasyonu bulunmuyor. Ayrıca uygulama iTunes’den indirilebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.