Donanım

Lenovo ThinkPad Tablet 2 satışa çıkıyor!

Lenovo Windows 8 tabletiyle geliyor!


Bu yılın başlarında ThinkPad Tablet 2 ile ilgili bazı söylentiler çıkmıştı. Özellikleri tam bilinmemekle birlikte bazı resimleri internete sızmıştı. Şimdi Lenovo ThinkPad Tablet 2'yi resmen duyurdu. Windows 8'in çıkış tarihinin yaklaşmasıyla Windows 8 kullanacak telefon ve tabletler de duyurulmaya başladı.

Lenovo ThinkPad Tablet 2 de bunlardan biri. Ekim ayında Windows 8'in çıkışıyla Lenovo da kendi Windows 8 işletim sistemiyle çalışan tabletini raflarda kullanıcılarıyla buluşturacak. 9.8 mm inceliğe sahip cihaz AT&T ile 3G LTE destekli olarak karşımıza çıkıyor. Lenovo ThinkPad Tablet 2'de klavye girişi de bulunacak. 10.1 inç ekran boyutlarındaki cihaz 1366x768 piksel çözünürlüğe ve 64 GB dahili hafızaya sahip olacak.

1344502375_thinkpad-tablet-2-press41020largevergemediumlandscape.jpg

Windows OEM'in mavi çiplerinin aksine, Lenovo'nun bu tableti çok iyi performans sunacak. Microsoft Surface'in de Windows 8 ile çıkacak olduğunu düşünecek olursak, Surface'in Microsoft'un ilk deneyimi olarak zorlu bu rakipler karşısındaki durumunun ne olacağı merak ediliyor. Windows 8 tabletin fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.