Donanım

Lenovo'dan Yoga Tab 3 Pro tablete özel mükemmel aksesuar: Ceket ekran

Lenovo, yerleşik projektöre sahip yeni tableti Yoga Tab Pro 3'e özel ekrana dönüşen bir ceket duyurdu.


Lenovo’nun bu yılki IFA fuarında duyurduğu yeni tableti Yoga Tab 3 Pro, yerleşik video projektörüyle dikkat çeken bir ürün olmuştu. Lenovo, duvarda ya da yansıtıldığı perdede 70 inçlik bir görüntü oluşturabilen tablet için dikkat çeken bir aksesuar duyurusu gerçekleştirdi.

Lenovo,  10.1 inç, 2560x1600 piksel çözünürlüklü ekranıyla kolay taşınabilir yapıdaki projektörlü tableti Yoga Tab 3 Pro için duyurduğu aksesuar bir ceket. Ancak bu pek de bildiğimiz ceketlere benzemiyor. Paris’in ünlü modacıları tarafından tasarlanan ceketin beyaz renkten oluşan iç kısmı açıldığında Yoga Tab 3 Pro’nun projektöründen çıkan görüntüyü yansıtabileceği bir ekrana dönüşüyor.

İlginizi çekebilir; 

1449814473_screen-jacket-by-lenovo-tgf.png

Yoga Tab 3 Pro'ya özel ceket ekran

Lenovo’nun akıllıca tasarlanan ekran ceketi 52 inçlik bir görüntü oluşturabiliyor. Ceketin fiyatına gelince; Yoga Tab Pro 3’ü  499$’dan satışa sunan Lenovo, ceketi ise 350€’dan satışa çıkaracak. Alt bölümde cekete özel hazırlanan tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.