Donanım

LG IPS 3D monitörleri kulanıcıya kaliteli görüntü sunuyor

LG monitör ayrıca en uygun 3D görüntüleme imkanını veriyor.

LG IPS 3D monitörleri kulanıcıya kaliteli görüntü sunuyor

L G'nin yeni IPS monitörleri tüketicilere daha yüksek çözünürlükte geniş izleme imkanı sunacak. LG monitör ayrıca en uygun 3D görüntüleme imkanını veriyor. Yeni IPS monitörler D43 3D monitör dışında, DM92, DM82 ve DM52 serilerine ayrılıyor.

1335078531_lg-dm92.jpg

LG Başkan ve CEO'su Havis Kwonyaptığı açıklamada:

"Uluslararası firmalarının araştırmalarının sonuçlarına ve medya raporlarına göre, LG'nin 3D görüntülü ürünlerinin kalitesi ve teknolojisinin bir ikincisi yok. LG'nin IPS monitör serisi, son teknolojisiyle tüketicilere mümkün olan en sürükleyici ev eğlencesi deneyimini garanti ediyor" dedi.

1335078566_lgdm92dm82dm52dm433dmonitorsipstechnologyinsidefrontcentersexyteenkoreanmodeldandygadgetperipherals.jpg

LG'nin DM92, parlak krom standı, son tasarım ince çerçeveli sinema ekranı tasarım özellikleri ilede beğeniliyor. Ayrıca 27 inç ekranı ile kullanıcılara PC'lerini rahat kullanma imkanı sağlıyor. Aynı zamanda bu geniş monitör ile oyun oynamak da daha eğlenceli hale geliyor. Kullanıcılar ekrana çok yaklaşmadan istedikleri programları da rahatlıkla izleyebiliyor. Aynı zamanda 3D içeriğinin tadına varmak için üretilen monitör DM92 serisi IPS paneliyle, geleneksel 3D ekranlar ile karşılaştırıldığında daha geniş görüş açıları, daha derin renkler ve parlaklık özellikleriyle herkesi büyülüyor. Ayrıca herhangi bir ek yazılıma gerek olmadan 2D içeriği 3D'ye dönüştürüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.