Donanım

LG, Oled ekranlı TV'lerini CES 2013'te görücüye çıkaracak

Mobil dünyasında yaşanan rekabetin bir benzeri TV'de karşımıza çıkıyor.

LG, Oled ekranlı TV'lerini CES 2013'te görücüye çıkaracak

Mobil dünyasında Samsung ve Apple arasında yaşanan rekabetin bir benzeri TV dünyasında Samsung-LG arasında yaşanıyor. Samsung’un önümüzdeki hafta gerçekleşecek etkinlikte TV konseptine iddialı ürünler sunmasının yanında yenilikçi çözümlerle karşımıza çıkacak. Söylentilere konu olan şeffaf TV, Oled ve 4K çözünürlüklü ürünlerle sektörde daha da iddialı olmak isteyen Samsung, aynı zamanda televizyonlarda kullandığı arabirimi de değiştirecek.

CES 2013’te sunulacak ürünler, yenilikçi arayüz ile sekmeli yapıyla daha basit, kullanışlı ve keyifli bir kullanım deneyimi sunacak.
1356989479_lg-ces.jpg

LG cephesinde  yaşanan gelişmelere baktığımızda ise şirket bu yıl oluşturduğu rekabeti önümüzdeki yılda devam ettirecek. 55-inç boyutunda OLED ekrana sahip bir TV’nin yanı sıra 84-inç’lik ultra HD çözünürlüklü bir ürün bizlere sunulacak. Basın karşısına çıkacak ürünler, kablosuz görüntü aktarımı sunan wi-di, akıllı kontrol ve gelişmiş özelliklere barındıran kumandalara sahip olacak.

İkili arasında Oled teknolojisi üzerine devam eden bir hukuki süreç yaşanmakta. Önümüzdeki dönem karşımıza çıkacak yeniliklerin yanı sıra hukuki süreci yakından takip etmeye devam edeceğiz.

1356989536_lgces2.jpg
Yorumlar
Misafir
o degilde 84 inclik bi tane var muazzam
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.