Donanım

LG Pocket Photo (mobil yazıcı) - Video İnceleme

Farklı renk seçenekleri ve taşınabilir minik boyutlarıyla mobil dünyanın yeni vazgeçilmezi!

LG Pocket Photo (mobil yazıcı) - Video İnceleme

LG tarafından geliştirilen ve dünyanın en küçük taşınabilir yazıcısı olarak lanse edilen Pocket Photo, 120.9 mm x 71.8 mm x 23.8 mm ebatlarında ve pembe, gri ve turuncu renk seçenekleri sunuyor. Bir hard-disk büyüklüğünde olan yazıcı herhangi bir kartuş ya da şerit gerektirmeyen ZINK teknolojisiyle geliştirilmiş. Söz konusu teknoloji sayesinde fotoğraf kâğıtlarının üzerinde oluşan kristaller yazıcının oluşturduğu ısıyla harekete geçip baskı işlemini gerçekleştiriyor.

USB portu, NFC ve Bluetooth olmak üzere mobil cihazla üş farklı şekilde bağlantı oluşturabilen cihaz kullanabilmesi için Play Store’den Pocket Photo uygulamasını indirmeniz gerekecek. Cep yazıcının nisan döneminde 130€’dan (300 TL) satışa sunulacağı bildirildi.

1380811422_lg-pocket2.jpg

Cihazın fiyatı konusunda çeşitli yorumlar aldık, bu çok pahalı olduğu yönündeydi. 300 TL'nin altında çeşitli mağazalardan rahatlıkla satın alabilirsiniz. Özellikle kağıt ihtiyacı bu yazıcının en önemli sorunlarından birisi haline gelirken, rahat bulunabilirliğiyle en büyük sorunu ortadan kaldırıyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri inceleme ile başbaşa bırakalım, iyi seyirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.