Donanım

LG'den 10 parmak dokunmatik ekran monitör!

LG firması, 10 parmak dokunmatik monitörü LG Touch 10'u duyurdu!

LG'den 10 parmak dokunmatik ekran monitör!

LG firması, Microsoft'un Windows 8 işletim sistemi ile çalışan, 23 inç büyüklüğündeki ekranında bir kerede 10 parmak kullanmanız için özel olarak tasarlanmış, LG Touch 10 adında yeni monitörünü duyurdu.

Şirket, geliştirdiği bu ürün ile dokunmatik ekranlı ürünler konusunda oldukça iddialı olduğunu ve liderlikte yarıştığını kanıtlamış oldu. LG BT İş Birimi Başkan Yardımcısı JJ Lee bu cihaz hakkında yaptığı açıklamada: "Akıllı telefon ve tabletler zaten tüketicilerin tam dokunmatik özellikleri kucaklamaya hazır olduğunu kanıtlamıştır. Bizim ürettiğimiz 10-nokta dokunmatik özelliği bu yelpazeyi katlayarak genişletiyor ve bir adım ileri taşıyor. Bize bu teknolojinin, yazılım geliştiricileri ve kullanıcılarını heyecanlandıracağını ve ilham kaynağı olacağına inanıyoruz. " dedi.

1351701411_lg-touch-10.jpg

LG firmasına göre dokunmatik 10 ile tablet deneyimi PC'ye getirildi. Şirket Touch 10 monitörü önümüzdeki ay Kore'de başlatacak ve daha sonra da Avrupa'da piyasaya sürecek. Fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.