Donanım

LG'den dünyanın ilk tarayıcı entegreli faresi

LG'nin LSM-100 adındaki yeni nesil fare ile artık hem bilgisayarınızı yönetecek, hemde tek tuşla dökumanlarınızı bilgisayara aktarabilirsiniz.


Ergonomik tasarımı, 1200 dpi'lik optik algılayıcısı ile bilgisayar başında gerek internette gerek belgeler arasındaki işlemleri gerçekleştirirken rahat bir kullanım sunan LSM100'ün tarama fonksiyonu da klasik tarayıcılara göre hem kullanışlı hemde performans açısından üstün özelliklere sahip. Kullanıcılar ürünün sol bölümünde yer alan "Akıllı Tarama" tuşuna basıp, taranacak belgenin üzerinde fareyi gezdirdiklerinde tarama işlemini gerçekleştiriyor.

LG LSM100, çoğu taşınabilir tarayıcının aksine A3 boyutuna varan sayfaları da tarayabiliyor. PNG, JPEG, TIFF, BMP, PDF, XLS VE DOC gibi geniş dosya türlerinde kayıt yapabilen ürün, LG Smar Scan yazılımı sayesinde taranılan görüntüyü istenildiği taktirde kolayca Twitter, Facebook, Flickr gibi sosyal ağlarda da paylaşılmasına olanak tanıyıp, belgeyi e-posta olarak da arayüz üzerinden tek tuşla gönderebiliyor.

200?ün üzerinde dili ve alfabeyi destekleyen ürün, taranan metni kullanıcıların istediğinde düzeltme ya da değişiklik yapabileceği Microsoft Word belgesine dönüştürerek, metinleri yeniden yazmalarını ortadan kaldırarak zamandan da büyük tasarruf sağlıyor. 189x232x60 mm boyutlarında tasarlanan ve toplam 150 gram ağırlığında olan LG LSM100, Mersa Sistem güvencesiyle KDV dahil 149 dolara satışa sunuldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.