Donanım

LG'den Harman Kardon işbirliğiyle Bluetooth kulaklık

LG'nin yeni Bluetooth kulaklığı bir hayli yetenekli.

LG'den Harman Kardon işbirliğiyle Bluetooth kulaklık

LG, YouTube kanalıyla yayınladığı yeni videoyla, Harman Kardon işbirliğinde geliştirdiği Ton Infinim Bluetooth kulaklığın gelişini duyuruyor. Ergonomik ve metal görünümlü tasarımıyla dikkat çeken kulaklık, LG G3’ün renkleriyle uyumlu görünüyor. Mobil cihazlar için tasarlanan Ton Infinim Bluetooth kulaklık çağrı ve müzik esnasında üstün bir ses kalitesi sağlıyor.

LG’nin yakında piyasaya sunacağı Ton Infinim Bluetooth kulaklık ile saat bilgisini sesli olarak öğrenebilir ya da gelen bir mesajın sesli okunmasını sağlayabilirsiniz. LG’nin yeni kulaklığıyla ayrıca çağrı başlatabilir ve alarmı ayarlayabilirsiniz.

220mAh bataryaya sahip Ton Infinim Bluetooth kulaklık 17 saat konuşma, 550 saate kadar bekleme süresi sunuyor. Bluetooth 3.0 bağlantı özelliği sayesinde diğer cihazlarla eşleşen Ton Infinim Bluetooth kulaklığın fiyatı ise 120 dolar olacak. Alt bölümden tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.