Donanım

Logitech G, kablosuz oyun faresi G305’i tanıttı!

Logitech G LIGHTSPEED ve HERO sensöre sahip yeni G305 kablosuz oyuncu faresini tanıttı.


Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip yeni G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’u oyuncuların beğenisine sundu.

Kablolu farelerden daha hızlı bir oyun deneyimi sunan kablosuz ürünler, her alanda oyun deneyiminizi bir tık üste çıkarmanıza olanak sunuyor. Logitech G305, içerisinde barındırdığı HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil farelerden daha üstün bir güç verimliliği sunuyor.

Logitech G305’in HERO sensörü, kullanıcılarına en yüksek oyun performansını vaat ediyor. Hızlandırma ya da yumuşatma olmadan, duyarlılık ve doğruluk sunan, yüksek güç verimliliğine sahip sensör, 12000 DPI'a kadar duyarlılık ve 400 IPS hassasiyet değeriyle öne çıkıyor. Üründe bulunan LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ise 1ms'lik gecikme oranıyla uçtan uca optimize kablosuz bağlantı, hızlı tepki süresi ve kablolu mouselardan daha hızlı bir performans sunuyor.

HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabiliyor. Ayrıca, Logitech Gaming Software ile gecikme hızı 8ms'ye düşürülerek, pil ömrü dokuz aya çıkarılabiliyor. Hafif mekanik tasarımı sayesinde  basitlik sunan Logitech G305, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle oyuncularla buluşuyor.

Son olarak konu hakkında Logitech G Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai, “Çalışmalarımız sayesinde kablosuz performansımız, e-spor profesyonellerinin teknolojimize güvenebileceği ve maçları rahatlıkla kazanabileceği seviyeye ulaştı. G305 ile herkese en iyi teknolojiyi sunmak istedik. HERO sensörüne ve LIGHTSPEED teknolojisine sahip G305, kablosuz mouse kullanmak için mükemmel bir sebep.” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.