Donanım

Logitech'ten tablet bilgisayarlar için kablosuz klayve!

Logitech yeni iPad ve daha nice tablet bilgisayar için kablosuz klavye tasarladı!

Logitech'ten tablet bilgisayarlar için kablosuz klayve!

Dünyanın en iyi sarf malzemelerini üreten dev elektronik üreticisi firma Logitech'ten yeni iPad ve tabletlere özel kablosuz klavye! Sarf ve bilgisayar malzemelerinde ürettiği ürün ve cihazlarla kaliteden ödün vermeyen, her zaman en üst sıralarda gördüğümüz Logitech kendine yakışan bir kablosuz klavye ile karşımızda!

Logitech yeni kablosuz klavyesi ile birlikte Android tabanlı ve yeni iPad tabletleri üzerinde eşsiz bir klavye deneyimi sunmayı hedefliyor. Yeni klavyede dikkatleri üzerine çeken noktalardan birisi ise Geleneksel klavye deneyimi ile Notebook deneyiminin harmanlanmış olup, cihazı yeni alacaklara büyük müjde!

1331766169_logitech.jpg
Kurulum ve kullanım açısından sunduğu kolaylıkla kullanıcıları kendine hayran bırakacak gibi duruyor. Yeni kablosuz klavyeyi ister çantanızda ister yanınızda, elinizde rahatça taşıyabilirsiniz. Bluetooth aracılığıyla çalışan yeni kablosuz Logitech klavyemizin fiyatı ise biraz üst seviyede diyebiliriz. 10 m menzili bulunan klavyenin fiyatı 78 $ + KDV olarak karşımıza çıkıyor!

Logitech'in yeni tablet PC'ler için tasarladığı kablosuz klavye hakkında derinlemesine bilgi için sitesine gidebilirsiniz: Logitech - Tabletlere özel Kablosuz Klavye

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.